Menu

STRAUMANN – NAŠE SPOLEČNOST

Straumann s.r.o. se sídlem v Praze je součásti skupiny Straumann. Tato je světovým lídrem v oblasti zubní implantologie, rekonstrukčního zubního lékařství a regenerace tkání. Všechny naše produkty a služby jsou nabízeny zubním lékařům a zubním laboratořím po celém světě.

O společnosti Straumann

Straumann je průkopníkem a celosvětovým lídrem v nabídce dentální implantologie. Ve spolupráci s předními klinikami, výzkumnými ústavy a vysokými školami Straumann zkoumá, vyvíjí a vyrábí implantáty, instrumenty, protetické komponenty, jakož i produkty pro regeneraci tkání pro zubní náhrady, údržbu zubů, stejně jako pro prevenci ztráty zubů.

 • Zubní řešení
  Díky svým kořenům v oblasti švýcarské jemné mechaniky a vynikajícím klinickým výsledkům je systém Straumann® Dental Implant znám pro svou kvalitu a spolehlivost. Je to jeden z nejlépe zdokumentovaných systémů implantátů na světě.
 • Digitální řešení
  Straumann® CARES® Digital Solutions nabízí zubním lékařům rozsáhlé řešení v oblasti digitální stomatologie – spolehlivé, precizní a zaměřené na Vaše potřeby.
 • Regenerativní řešení
  Jako doplněk k našemu systému implantátů a k protetickým komponentám nabízíme produkty, které podporují ošetřování implantátů nebo zachování zubu po léčbě parodontózy.

VÝZKUM, VÝVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ

Po více než půl století, je skupina Straumann poháněna svými výzkumnými aktivitami a jejich inovacemi. V současné době přináší podnik celosvětově výzkumu a vývoji v tomto odvětví největší přínos. Straumann také provádí kurzy pro zubní zdravotnický personál.

V oblasti vzdělávání a výzkumu Straumann úzce spolupracuje s Mezinárodním týmem pro implantologii (ITI). ITI je nezávislá mezinárodní síť zubních lékařů, výzkumných pracovníků vedoucí kliniky, výzkumných ústavu a univerzit po celém světě.

STRAUMANN s.r.o. ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA V ČÍSLECH

 • Více než 22 let zkušeností na těchto trzích
 • Více než 500 akcí a kurzů s více než 10.000 účastníků
 • Přes 30 let partnerství s Mezinárodním týmem pro implantologii (ITI)

Skupina Straumann

DALŠÍ INFORMACE O PŘEDNÍM NABÍDCI V OBLASTI DENTÁLNÍ IMPLANTOLOGIE

Skupina Straumann

Straumann s.r.o.

Na Žertvách 2196
180 00 Praha 8

Tel.: +420 284 094 650
Fax: +420 284 094 659
E-Mail: info.cz@straumann.com

PORADENSTVÍ PRO ZÁKAZNÍKY - ZUBAŘI / ZUBNÍ TECHNICI
+420 284 094 650

TECHNICKÁ PODPORA CADCAM
+420 602 402 731
Mgr. Robert Martinka