Menu

ŠKOLENÍ A VZDĚLÁVÁNÍ

Naším posláním je být v naší branži měřítkem pro odborné školení a rozvoj pro všechny naše zákazníky po celém světě.

Školení a vzdělávání

Další vzdělávání je zásadní pro úspěch našich zákazníků a blaho jejich pacientů. Ve všech zemích, kde jsou naše výrobky dostupné, nabízíme rozsáhlý školící a vzdělávací program ve spolupráci s našimi akademickými partnery ITI.

PROGRAM KURZŮ

S ohledem na náš závazek vůči našim zákazníkům, je cílem společnosti Straumann, nabídnout kontinuální vzdělávací program v chirurgických a rekonstrukčních oblastech. Tento se vztahuje na veškeré aspekty, od zachování zubu a regeneraci, až po implantáty a restaurování podporující náhrady za použití nejnovější dostupné technologie. Náš program kurzů se snaží pokrýt všechny speciální oblasti a kvalifikační stupně v těchto oblastech.

Straumann nabízí i školení a kurzy ve spolupráci s Mezinárodním týmem pro implantologii (ITI) a různými vysokými školami po celém světě.

DALŠÍ SLUŽBY

Vedle našich odborných školení, nabízí společnost Straumann služby na podporu našich zákazníků při budování a rozvoji své firmy. Náš program MORE THAN IMPLANTS™, videa online pro nakládání s produkty, informační materiály pro pacienty a studijní kluby jsou součástí této nabídky služeb.

Straumann s.r.o.

Na Žertvách 2196
180 00 Praha 8

Tel.: +420 284 094 650
Fax: +420 284 094 659
E-Mail: info.cz@straumann.com

PORADENSTVÍ PRO ZÁKAZNÍKY - ZUBAŘI / ZUBNÍ TECHNICI
+420 284 094 650

TECHNICKÁ PODPORA CADCAM
+420 602 402 731
Mgr. Robert Martinka