Menu

SERVIS

Vedle našich produktů nabízíme našim zákazníkům různé servisní služby a praktické nástroje.

TŘI ZÁKLADNÍ KAMENY PRO VÁŠ ÚSPĚCH

Kdo chce být úspěšný, potřebuje úspěšné partnery. Pouze společně můžeme dosáhnout vedoucího postavení na trhu a trvale se odlišit od konkurence. Straumann nabízí svým zákazníkům balíček služeb, který je postaven na třech základních kamenech.

PRODUKTY A ŘEŠENÍ

S inovativními produkty v oblastech implantologie, CADCAM, digitálního zubního lékařství a regenerace tkání, pokládáme pro naše zákazníky základní kámen pro jejich kompetenční náskok: To znamená kvalitu a preciznost od jednoho ze světových lídrů v této oblasti – na vědeckých a klinických základech, včetně jednoduché manipulace.

SERVISNÍ SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ S PRODUKTEM

Žádný produkt bez profesionální podpory: naši obchodní zástupci se o Vás individuálně postarají přímo na místě. I naši systémoví odborníci, odborníci na regeneraci a navigovanou chirurgii, Vás kdykoliv rádi podpoří při náročných dotazech, týkajících se portfolia Straumann. Vždy se můžete telefonicky kompetentně poradit s našimi specialisty, jako vyškoleným personálem. Další specifické služby v oblasti logistiky, skladování a přijetí objednávek zajišťují stabilní a spolehlivé procesy při práci s produkty Straumann.

SLUŽBY MORE THAN IMPLANTS™

Tyto služby důsledně pokračují v hlavní myšlence společnosti Straumann – „SIMPLY DOING MORE" – pomocí efektivního, praktického balíčku pro zákazníky Straumann. Uvnitř je uschován náš příspěvek pro Vaše plus na efektivitě, odborných znalostech a vedení podniku, orientovaného na budoucnost. Váš cíl je i naším cílem: více úspěchu na trhu a dlouhodobá spokojenost Vašich pacientů a partnerů. K dosažení tohoto cíle je stále více poptáváno managementové a marketingové know how provozovatelů praxí a laboratoří – MORE THAN IMPLANTS™ Vám k tomu poskytuje odborné znalosti a služby.

Straumann s.r.o.

Na Žertvách 2196
180 00 Praha 8

Tel.: +420 284 094 650
Fax: +420 284 094 659
E-Mail: info.cz@straumann.com

PORADENSTVÍ PRO ZÁKAZNÍKY - ZUBAŘI / ZUBNÍ TECHNICI
+420 284 094 650

TECHNICKÁ PODPORA CADCAM
+420 602 402 731
Mgr. Robert Martinka