Menu

WEBOVÁ STRÁNKA PRO NÁVODY K POUŽITÍ (IFU)

S potěšením Vám představujeme novou platformu s návody pro použití (IFU) online pro produkty:

IFU.STRAUMANN.COM

Na této webové adrese naleznete návody k použití v přepracovaném, pro uživatele pohodlném, PDF-formátu, které si můžete zcela jednoduše přečíst, uložit a vytisknout. Návody můžete hledat buď podle produktových kategorií, nebo zadáním čísla produktu (REF). Různé brožury a pokyny k manipulaci jsou nabízeny na tomto portálu.

Platforma již obsahuje návody k použití pro většinu produktů a je průběžně doplňována o další. Později nastavíme tiskové verze, čímž se může snížit spotřeba papíru a velikosti balení. Tato změna platí pro země Evropské unie, USA, Švýcarsko, Norsko a některé další státy a bude postupně prováděna dle produktových skupin:

Abutmenty CARES, jednodílné náhrady a SRBB budou expedovány od 29. května 2013 bez fyzických návodů k použití.
Nesterilní protetické komponenty a nástroje budou následovat ve čtvrtém kvartálu tohoto roku.
Sterilní produkty budou změněny v následujícím roce.
Poznámka: Tento nový symbol na etiketě produktu poukáže na přechod na nové bezpapírové řešení.

Pokud chcete, můžete se kdykoliv obrátit na místní zákaznický servis a získat bezplatnou verzi tisku. Tato Vám bude doručena do pěti pracovních dnů.

Jsme přesvědčeni, že toto nové řešení přináší mnoho výhod, například rychlejší dostupnost aktualizovaných návodů k použití, informace o archivovaných návodech k použití, menší potřebu místa a méně odpadu, což bude přínosem pro naše životní prostředí. Děkujeme Vám za spolupráci.

Návody na použití online

Využijte webové stránky pro návody k použití Straumann online. Zde naleznete rychle a bez problémů návody k použití pro produkty společnosti Straumann.

Straumann s.r.o.

Na Žertvách 2196
180 00 Praha 8

Tel.: +420 284 094 650
Fax: +420 284 094 659
E-Mail: info.cz@straumann.com

PORADENSTVÍ PRO ZÁKAZNÍKY - ZUBAŘI / ZUBNÍ TECHNICI
+420 284 094 650

TECHNICKÁ PODPORA CADCAM
+420 602 402 731
Mgr. Robert Martinka