Menu

MORE THAN IMPLANTS™

MORE THAN IMPLANTS™ je zákaznický program exkluzivně pro zákazníky společnosti Straumann.

more-than-implants

Zákaznický program MORE THAN IMPLANTS™ a jeho servisní služby důsledně pokračují v mottu společnosti Straumann ‚Simply doing more for dental professionals' pomocí efektivního a praktického balíčku služeb. S tímto ‚MORE' v servisu, podporujeme naše zákazníky v samotné hlavní činnosti.

ČTYŘI OBLASTI SLUŽEB

Aby bylo možné se cíleně zaměřovat na Vaše potřeby, rozdělili jsme naši nabídku služeb MORE THAN IMPLANTS™, speciálně podle Vašich požadavků, do čtyř oblastí. V rámci těchto čtyř oblastí Vám nabízíme modulární služby, které mohou být vybrány a použity s ohledem na Vaší individuální situaci. Souhrn služeb MORE THAN IMPLANTS™ je optimálně přizpůsoben procesům v praxi a laboratoři. ⃰

MORE THAN IMPLANTS™ je servisní program exkluzivně pro zákazníky společnosti Straumann. Chcete o programu získat více informací? Jednoduše se s námi spojte.

oblast-sluzebZde do sebe všechno zapadá: Čtyři oblasti služeb zákaznického programu MORE THAN IMPLANTS™ jsou dokonale sladěny a mohou být optimálně přizpůsobeny, značným počtem jednotlivých služeb a témat, požadavkům příslušné praxe/laboratoře.

Dostupnost jednotlivých servisních služeb závisí na příslušném servisním modelu. Prosím, obraťte se na svého zástupce společnosti Straumann, abyste se dohodli na individuálním poradenství. Ne všechny servisní služby MORE THAN IMPLANTS™ jsou v každé zemi dostupné.

Straumann s.r.o.

Na Žertvách 2196
180 00 Praha 8

Tel.: +420 284 094 650
Fax: +420 284 094 659
E-Mail: info.cz@straumann.com

PORADENSTVÍ PRO ZÁKAZNÍKY - ZUBAŘI / ZUBNÍ TECHNICI
+420 284 094 650

TECHNICKÁ PODPORA CADCAM
+420 602 402 731
Mgr. Robert Martinka