Menu

STRAUMANN CLASSIC ZARUČUJE DOSTUPNOST PROTETICKÝCH KOMPONENT

STRAUMANN ZAJIŠŤUJE PACIENTŮM DODÁVKU VHODNÝCH PROTETICKÝCH PRODUKTŮ. I KDYŽ BYL IMPLANTÁT SPOLEČNOSTI STRAUMANN NASAZEN JIŽ PŘED 20 LETY NEBO JEŠTĚ DŘÍVE.

Stejně jako přirozené zuby, podléhají i nosné protetické komponenty (sekundární díly) pro implantáty opotřebení. Nelze proto vyloučit, že pacienti se zubními implantáty nebudou jednou potřebovat obnovu náhrady. Proto je jak pro zubního lékaře, tak i pro pacienta, důležité, aby i po letech byly k dispozici náhradní protetické komponenty na dříve použité implantáty. Zde se zasazuje iniciativa Classic společnosti Straumann o záruku, aby mohli být pacienti doživotně ošetřovány originálními díly společnosti Straumann.

Po více než 35 let používají zubní lékaři zubní implantáty společnosti Straumann. I proto se cítíme být průkopníky dentální implantologie. Angažujeme se v podporování milionů pacientů po celém světě, kteří nosí zubní implantáty s originální protetikou společnosti Straumann. Pacientům, kteří od roku 1974 obdrželi implantát společnosti Straumann, poskytuje Straumann Classic odpovídající protetický produkt.

V zákaznickém časopise „Starget 2/11" informoval mnichovský zubní lékař Dr. Jürgen Ortner o rekonstrukci 26 let starého implantátu ITI designu dutého válce. Přitom popisuje případ 42 leté pacientky, která obdržela v roce 1984, již ve věku 16 let, z důvodu jednostranně nezaloženého postranního řezáku od kolegy implantát designu dutého válce. Pacientka nemohla udat žádné údaje o typu a výrobci implantátu. Pro zpětné sledování bylo přitěžující to, že praxe, ve které byl implantát zaveden, již neexistovala.

Přes kontakt na obchodní zastoupení Straumann mohl být stanoven přesný typ implantátu. Na základě této informace a dalších hodnot vytvořil Dr. Ortner léčebný plán a odsouhlasil se svou zubní laboratoří další protetický postup. Výsledek: Nová korunka mohla být pomocí dostupného originálního dílu přesně nasazena na 26 let starý implantát. Dr. Ortner: „Je to působivé, že téměř tři desetiletí po implantaci byly všechny potřebné komponenty u společnosti Straumann na skladě." Toto není ojedinělý případ. Tímto způsobem chceme i v budoucnu zajistit, aby všechny implantáty společnosti Straumann mohly být vybaveny originálními komponenty.

Straumann s.r.o.

Na Žertvách 2196
180 00 Praha 8

Tel.: +420 284 094 650
Fax: +420 284 094 659
E-Mail: info.cz@straumann.com

PORADENSTVÍ PRO ZÁKAZNÍKY - ZUBAŘI / ZUBNÍ TECHNICI
+420 284 094 650

TECHNICKÁ PODPORA CADCAM
+420 602 402 731
Mgr. Robert Martinka