Menu

SPOLEČNĚ ZÍSKAT DŮVĚRU

INICIATIVA "PRO-ORIGINAL" SPOLEČNOSTI STRAUMANN SE SILNĚ ZASAZUJE O POUŽÍVÁNÍ ORIGINÁLNÍCH KOMPONENT.

Spolehlivé zásobování a kvalita po celý život

Pacienti chtějí důvěřovat. Důvěra v dobrý výsledek léčby, spolehlivé zásobování a kvalita po celý život. Pro nás základ pro rozvoj systému Straumann® Dental Implant. Ne nadarmo patří tento k nejvíce dokumentovaným systémům implantátů na světě. V posledních deseti letech bylo zavedeno několik milionů implantátů. O to více mají uživatelé, pacienti a dokonce i my zájem, zajistit kompletní zásobování jak jen to bude možné a to i ve vztahu k dřívějším produktům.
Aktuálně informujeme prostřednictvím iniciativy „Pro-Original" o tom, že používání originálních dílů může mít vliv na kvalitu a životnost ošetření implantátem. Naším cílem je učinit finální náhrady optimálně funkčními. Přitom musí do sebe všechny použité produkty přesně zapadat. Originální abutmenty Straumann byly vyvinuty k dosažení tohoto cíle.

Komponenty do sebe přesně zapadají, aby byla zajištěna co nejlepší funkčnost všech náhrad. Jsme přesvědčeni o životnosti a kvalitě našich implantátů. Se zárukou Straumann má zubař nárok na celoživotní záruku implantátu, bylo-li pracováno s komponenty Straumann a byly-li splněny další předpoklady záruky. Tato nově vytvořená záruka platí pro implantáty zakoupené po 1. březnu 2011.
Iniciativa „Pro-Original" poskytuje pomoc při prokazování pravosti a nezaměnitelnosti produktů. S takzvanou kartou autenticity pro zubní praxi a kartou implantátu jsou do implantátové terapie zapojeny všechny zúčastněné osoby. Nálepka autenticity dokumentuje v kartě pacienta použití originálních dílů Straumann. To vytváří u pacienta důvěru. Pro každého zrekapitulovatelně, by se daly spolehlivě určit jednotlivé komponenty, použité při ošetření.

Straumann s.r.o.

Na Žertvách 2196
180 00 Praha 8

Tel.: +420 284 094 650
Fax: +420 284 094 659
E-Mail: info.cz@straumann.com

PORADENSTVÍ PRO ZÁKAZNÍKY - ZUBAŘI / ZUBNÍ TECHNICI
+420 284 094 650

TECHNICKÁ PODPORA CADCAM
+420 602 402 731
Mgr. Robert Martinka